LINKSYS از شناسایی حرکت با روترهای WI-FI مش خود خبر می دهد

Linksys از شناسایی حرکت با روترهای Wi-Fi مش خود خبر می دهد

Linksys از شناسایی حرکت با روترهای Wi-Fi مش خود خبر می دهد

Blog Article

Linksys ، یک بخش در Belkin International و Foxconn Interconnect Technology ، اعلام کرده است که با روترهای Wi-Fi مش خود سرویس تشخیص جدید حرکت را ارائه می دهد. در بخشی از اطلاعیه خود ، این شرکت اعلام کرده است که این سرویس مبتنی بر اشتراك خواهد بود و فقط با روترهای خود Linkys Velop Tri-Band AC2200 ، در دسترس خواهد بود (در حال حاضر). سرویس جدید با عنوان Linksys Aware نامیده می شود.


روترهای مش طوری طراحی شده اند که در مکانهای مختلف در یک خانه یا مشاغل قرار می گیرند تا از عدم وجود نقاط مرده اطمینان حاصل شود. از آنجایی که سیگنال ها مشکلی ایجاد می کنند ، نرم افزارهای موجود در روترها چگونگی گزاف گویی سیگنال ها در اطراف ، ایجاد اثر چاپی در اتاق های فردی و شکل ظاهری سیگنال ها را تشخیص می دهند. اگر سیگنال ها قطع شوند ، به این معنی است که چیزی از نظر جسمی آنها را مثلاً شخص مسدود می کند. در صورت مشاهده چنین انسداد ، روترها می توانند پیام را به برنامه ای نیز بفرستند که توسط Linkys ایجاد شده و صاحبان خانه را به یک متجاوز احتمالی هشدار دهند.

کاربرانی که می خواهند سرویس جدید را بخرند ، فقط باید نرم افزار را روی روترهای فعلی خود ، همراه با برنامه install نصب کنند و سپس برای پرداخت هر دو ماه 2.99 دلار یا برای هر سال ، 24.99 دلار ثبت نام کنند. این شرکت همچنین یک آزمایش 90 روزه رایگان از خدمات را ارائه می دهد.

در اطلاعیه خود ، مقامات با Linkys ادعا می کنند که این سرویس جدید امکان تغییر شیوه استفاده از روترها توسط مصرف کنندگان فراتر از ابزارهای خود را به عنوان درگاه های اینترنتی دارد. آنها معتقدند روترها به بخش اصلی خانه های هوشمند جدید آینده تبدیل خواهند شد. آنها همچنین توجه دارند که این برنامه قابل تنظیم است ، به این معنی که مشتریان می توانند سیستم را در هنگام بیدار کردن خاموش کنند و از روشن شدن جریان هشدار تلفن های خود جلوگیری می کنند. آنها همچنین می توانند سطح حساسیت را تنظیم کنند به طوری که وقتی یک حیوان خانگی در وسط شب پرسه می زند ، هشدار دریافت نکنند. این برنامه همچنین تا 60 روز ثبت فعالیت خواهد کرد و به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام خارج شدن ، آنچه را که در خانه آنها اتفاق افتاده است ببینند.

Linksys همچنین قصد دارد سایر روترهای Linksys را در این سرویس گنجانده باشد ، هرچند هیچ زمان بندی در دسترس نیست.

http://trevorxqgx26936.ampblogs.com/-50--31731150

Report this page